Historische Kring Baerne

Klik hier voor de foto-collectie Klik hier voor de object-collectie Banner3 Fc3 5146 Villa Baarnstein Banner5 Fc3 5123 Klik voor vacatures
 55  

In dit pand met het herkenbare gemetselde poortje zaten lange tijd sigarenzaken, o.a. Anton Noordijk vanaf 1921 en daarna Wams tot 1973. Ook het echtpaar van Kleef heeft hie een tabakszaak gehad. De winkel is grondig verbouwd van binnen en naar achteren uitgebreid toen Boot Koffie hier naar toe verhuisde vanuit de Teding van Berkhoutstraat.

Foto A4v355

 

Als u toevallig nog meer informatie over deze foto heeft, horen wij dat graag! Mail ons dan deze informatie via mailadres: info@historischekringbaerne.nl. Vergeet niet om het fotonummer (linksboven op de fotopagina) erbij te zetten.

Logo Voorstelijk Baarn 675      Logo Centrum Baarn      Logo Baarn      Logo Lage Vuursche      Logo Heuvelrug